Forum Vetem Per Mallakastriotet
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shenim: Rregullorja e chatit!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Webmaster

avatar

Numri i postimeve : 20
Points : 117
Join date : 04/01/2009
Location : Tirane

MesazhTitulli: Shenim: Rregullorja e chatit!   Fri Apr 09, 2010 10:15 am

Rregullat per Anetaret e chatit:

Chati i Mallakastres vë në dispozicion të anëtarëve të tij, një hapësirë te lire për shkëmbim idesh, opinionesh, eksperience edhe informacione me qëllime krejt të ligjshme, me mirësjellje, tolerancë dhe respekt ndaj anëtarëve të tij, duke u kërkuar në shkëmbim të respektoni rregullat, për të garantuar një rregullsi edhe paqe në Bisedë.
Ndalohen reptësisht sharjet dhe sulmet e ndryshme ndaj nje anetari ne Main (faqen kryesore) dhe ne Privat.
Nese keni nje zenke personale ose keqkuptim me nje person qe ndodhet ne chat, vendi per tu hakmarre nuk eshte ky.
Ndalohen reklamat e faqeve te ndryshme ne chat.

* Ne rast se rregullat thyhen, anetari do te paralajmerohet nje here dhe nese gabimi perseritet ai do perjashtohet pergjithmone nga chati.

Per cdo ankesë dhe shqetesim ndaj anëtarëve, moderatorëve dhe administratoreve te chatit ju lutem na kontaktoni: lani-1110@hotmail.com ose Krenar29@hotmail.com


Rregullorja per Stafin e chatit:
1) Nuk lejohen shtime moderatoresh per asnje lloj arsye pa u konsultuar me administratorin.
2) Kurdo qe hyni ne chat dhe gjeni nje anetare me BAN mos e riktheni ate ne chat, lereni ashtu sepse ka nje arsye qe ai eshte perjashtuar.
3) Mos beni perjashtime per arsye banale! Ban do behet vetem ne rast kur ofendohet dhe shahet ose kur behen reklama te faqeve te tjera.
4) Mos ofendoni asnjeri pasi keni nje pozicion me te larte . Sapo te merret vesh qe keni bere dicka te tille do hiqeni nga posti juaj dhe do merrni BAN kushdo qofshi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://mallakastra.albanianforum.net
 
Shenim: Rregullorja e chatit!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mallakastra Forum :: Mallakastra :: Rregullorja-
Kërce tek: