Forum Vetem Per Mallakastriotet
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Chat Per Te Tereee...!Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Mallakastra

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Rregullorja

RregullorjaJu lutemi te lexoni rregulloren para se te rregjistroheni..Mos zbatimi i saj ju con drejt perjashtimit
22Fri Apr 09, 2010 10:15 am
Webmaster Shenim: Rregullorja e chatit!
Asnjë mesazh i ri

Njoftime, Vërejtje, Sygjerime, Kërkesa

Njoftime, Vërejtje, Sygjerime, KërkesaKategori e dedikuar për të gjithë anëtarët e forumit ku ju mund të jepni vërejtjet, sygjerimet, ankesat tuaja.
00
Asnjë mesazh i ri

Prezantimet e antareve

Prezantimet e antareveRruga për në forum fillon nga prezantimet.Një mundësi më shumë për tu njohur me njeri -tjetrin.
11Mon Apr 12, 2010 11:11 am
Zero Cool Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje dhe urime

Pershendetje dhe urimeKëndi i përshendetjeve dhe urimeve. Përshendet mikun tuaj nga bota virtuale në raste ditëlindjesh, gezimeve, festave kombëtare dhe fetare, urime përgezimesh ne raste të martesave apo ndodhive të tjera.
00
Asnjë mesazh i ri

Intervista ekskluzive me anëtarët

Intervista ekskluzive me anëtarëtIntervista me anëtarët e forumit të jenë korrekte duke mos prekur privatësinë personale dhe nuk lejohen ofendime.
00
Asnjë mesazh i ri

Sondazhe

SondazheTë gjitha sondazhet qe do hapen nga anëtarët apo moderatorët te vihen në këtë kategori.
00
Asnjë mesazh i ri

Lajmet e Portalit

00
 

Rreth Mallakastres dhe per Mallakastren

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Rreth Mallakastres dhe per Mallakastren

(Ngjarje, Zhvillime, Problematika, Politike, Shoqeri, Turizem etj. Për Shkodrën dhe vetëm për SMallakastren)
00
Asnjë mesazh i ri

Historia e Mallakastres

Historia mijëravjeçare e Mallakastres tone. kultura, qyteti, njerez , ngjarje... historia e Qytetit te Lasht te Bylisit etj
00
Asnjë mesazh i ri

Mallakastra - Tradita - Jeta sot

(Gatimi, veshjet, arkitektura, agricultura, personazhe, histore - gjithcka rreth Tradites dhe Shpirtit Mallakastriot
00
Asnjë mesazh i ri

Njerz te Shquar Mallakastriot

Personalitet, figura, personazhe, vip te historise se djeshme dhe te sotme te Mallakastres
00
Asnjë mesazh i ri

Sporti dhe *BYLISI JONE*

Ketu do të gjëni të rejat më të fundit të ekipit tonë të Bylisit .
00
Asnjë mesazh i ri

Lagjet e Mallakastres

Cdo gje rreth Lagjes suaj ku banoni - Diskutime, Sugjerime, Organizime te Ndryshme Rinore. Falenderime, Ankesa.
00
Asnjë mesazh i ri

Mallakastra dhe Politika

(Vetëm Politikë në Lidhje me Mallakastren dhe Krahinat Përreth)
00
Asnjë mesazh i ri

Shkollat - Arsimi - Edukimi

(Kendi i Rinise Mallakastriote, Pobleme, Diskutime rreth arsimit, Informacione rresh Shkollave te ndyshme, Nivelit te Edukimit dhe te mesimit shkollore)
00
Asnjë mesazh i ri

Ambjenti

Lajme, diskutime, debate, polemika, sugjerime rreth ambjetin ku jetojme.
00
Asnjë mesazh i ri

Turizmi në Mallakaster

(Qdo gje ne lidhje me Turizmin ne Mallakaster, Mundesite, Kërkesat, Vështirësite, Zhvillimin e Turizmint etj...)
00
Asnjë mesazh i ri

Mallakastra në Web

Gjithcka per Mallakastren, qytetin njerzit , histori , Kulture art, qe gjeni ne Internet ne shqip ose gjuhe te huaja.
00
 

Shqiperia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Historiku

HistorikuHistoria e Shqipërisë...Faktet dhe ngjarjet që kanë luajtur rol në rendin e shoqërisë... Fakte dhe të dhëna mbi historinë e vendit tonë.
00
Asnjë mesazh i ri

Historia e Kosoves

Historia e KosovesKetu do te gjeni dhe mund te sillni materiale, dokumenta dhe fakte historike, nga historia e kesaj treve te rendesishme shqiptare, padrejtesisht e mbetur prej kohesh jashte trojeve te shtetit ame e qe tani perben nje shtet te dyte te pavarur shqiptar me emrin Kosova...
00
Asnjë mesazh i ri

Folklori

FolkloriPasuria dhe shumëllojshmëria e folkorit...Kultura dhe tabani popullor i cili është trashëguar brez pas brezi dhe pasuruar ndër vite...
00
Asnjë mesazh i ri

Figura Historike Kombetare

Figura Historike KombetareFigura që kanë ndihmuar dhe ndihmojnë në cështjen kombëtaren dhe në njohjen e Shqipërisë si vendi i shqiponjave. Të dhëna mbi jetën e tyre dhe vlerësime.
00
Asnjë mesazh i ri

Larmi Informative per Shqiperine

Larmi Informative per ShqiperineInformacione mbi Shqipërinë. Pozita gjeografike, kultura dhe traditat që karakterizojnë vendin tonë. Shpalosje të bukurive natyrore.
00
 

Tema Shoqerore (te ndryshme)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Diskutime Shoqerore

Diskutime ShoqeroreDiskutoni me antaret e tjere per tema te ndryshme,shoqerore miqesie etj..
00
Asnjë mesazh i ri

Tema e dites

Tema e ditesKetu cdo dite do te shqyrtojme nga nje teme sociale,psikologjike,filozofike apo dhe aktuale,dhe ketu do debatojme per qeshtjen e dites...
00
Asnjë mesazh i ri

Filozofia - Sociologjia - Psikologjia

Filozofia - Sociologjia - PsikologjiaKetu mund te gjeni shprehje filozofike nga filozofet me te njohur, dhe tema te ndryshme qe kane lidhje me filozofine, sociologjine dhe psikologjine...
00
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

DashuriaE kanë cilësuar si ndjenjën më të bukur, më të dhimbshme, më të ëmbël, më hyjnore, më të pakuptueshme... Po ju si do e përcaktonit dashurinë? Jeni te mirëpritur në temat mëse të gjetura, ku do të zbuloni misterin e kësaj, që është më shumë se nje ndjenjë!
11Sun Apr 11, 2010 4:32 am
Webmaster Te Dua ne Te Gjitha Gjuhet e Botes..!
Asnjë mesazh i ri

Erotika

ErotikaInformacionet me te fundit rreth erosit,lajme dhe kuriozitete...
00
 

Argetim & Zbavitje

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Videoteka

VideotekaVideo humoristike,video te cuditshme,video reale.
00
Asnjë mesazh i ri

Horoskopi

HoroskopiCfare parashikojne yjet per ju?Ketu do te gjeni horoskopin javor mujor dhe vjetor....
11Sun Apr 11, 2010 4:14 am
Webmaster Ora e lindjes e përcakton karakterin
Asnjë mesazh i ri

Thashetheme

ThashethemeDo te gjeni thashetheme te ndryshme,thashethemet e V.I.P-ave e deri tek ato te antarve...
00
Asnjë mesazh i ri

Humor

HumorThonë që e qeshura të zgjat jetën, por edhe rrudhat... Humori ynë është i vecantë, vetëm për të shtuar jetën! Le të qeshim sa të mundemi me humor dhe barcaleta të ndryshme Shqiptare dhe te huaja!
00
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete

KurioziteteKetu mund te gjeni kuriozitete te ndryshme, te cuditshme por te verteta...
00
Asnjë mesazh i ri

Zone e Lire

Zone e LireGjithcka që ju pëlqen apo nuk ju pëlqen, interesante dhe jo interesante. Ketu me te vertete jeni te lire dhe te paparagjikuar. Pyetje të thjeshta, të veshtira, dhe shume te tjera mund t'i gjeni ketu.
00
Asnjë mesazh i ri

Lojera

LojeraShfrytezoni kohen e lire duke u argetuar me lojra te ndryshme argetuese...
00
Asnjë mesazh i ri

Teste dhe Kuitse

Teste dhe KuitseKetu do te gjeni teste psikologjike dhe personaliteti,si dhe Kuitse te ndryshme..
00
 

Arti-Kultura-Moda

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Letersia

LetersiaPasqyrimi i botës edhe i ndjenjave tuaja nëpërmjet fjalëve. Mund të shkruani krijimet tuaja si dhe debatime mbi letërsinë.
00
Asnjë mesazh i ri

Kinematografia

KinematografiaGijthcka rreth kinematografise,bota e filmit,teatrit,dhe televizionit,historiku,klasikja,modernja...
00
Asnjë mesazh i ri

Muzike

MuzikeMuzika është frymarrja e shpirtit... të kontribojmë në këtë kategori me sjellje të problematikes,aktualitetit,thashethemeve rreth muzikes...
00
Asnjë mesazh i ri

Art & Kulture

Art & KultureLajme dhe informacione nga Arti dhe Kultura,nga te gjitha trevat e Shqiperise,Kosoves dhe gjith botes mbare...
00
Asnjë mesazh i ri

Fotografi

FotografiKetu do te mund te gjeni Scrensaver Wallpaper dhe foto te ndryshme...
00
Asnjë mesazh i ri

Feja

FejaBesimtarët muslimane dhe ato krishterë do të mund të diskutojnë dhe shkëmbejnë midis tyre mendimet dhe pikëpamjet që kanë mbi këto besime fetare.
00
Asnjë mesazh i ri

Moda

ModaModa:Gjithcka rreth botes se modes,duke filluar nga veshjet e deri tek kozmetika...
00
Asnjë mesazh i ri

Guzhina Shqiptare & Huaj

Guzhina Shqiptare & HuajMund te gjeni receta gatimi te tradites shqiptare dhe asaj te huaj...
00
 

Sport

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Futbolli

FutbolliKetu mund te diskutoni rreth futbollit, skuadres tuaj te zemres, evenimenteve te ndryshme shqipetare dhe te huaja, rezultateve, etj.
00
Asnjë mesazh i ri

Sporte te tjera

Sporte te tjeraFormula 1, boks, volejboll, basketboll, tenis, etj...
00
 

Marketing

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Njoftime

NjoftimeKetu mund te njoftoni falas gjithcka,eshte falas dhe pa pagese,mjafton qe te jesh i rregjistruar...
00
Asnjë mesazh i ri

Shit-Blerje

Lajmerime per te blere ose per te shitur makina,motorr,shtepi,dyqane,aparatura elektronike,kafshe shtepiake,celular etj..
00
Asnjë mesazh i ri

Ndihme?

Ndihme?Keni nevoje per ndihme?I keni provuar te gjitha por askush s'ju ka ndihmuar?Provojeni dhe ketu,asgje nuk ju kushton...
00
 

Shkarkime

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkarko Mp3

Shkarko Mp3Shkarkime mp3 dhe hitet me te fundit per ju ne Www.Mallakastra.Com ...
00
Asnjë mesazh i ri

Kerkesa juaj per Shkarkim!

Kerkesa juaj per Shkarkim!Jepni kerkesen tuaj per programet ose per mp3,ne nese do kemi mundesine do ju vijme ne ndihme sa me shpejt...
00
 

Koshi(Tema te Pavlefshme)

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Basket

BasketKetu do te shkojne te gjitha temat e pavlefshme dhe ato qe jane krijuar nga dy here.Te nderuar antare perpara se te hapni nje teme duhet te jini te sigurte qe ajo nuk egziston,per tjua lehtesuar kete gje ju keshilloj qe perpara se te hapni nje teme,me pare beni nje kerkim rreth asaj teme tek "KERKO"nese nuk del asnje teme e tille atehere postoni.
00
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 5 artikuj
Forumi ka 15 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri don lupo
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 25 më Sun Apr 11, 2010 9:39 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur